Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

XSTAT 30 Asker ve Polisimizi Kurtarabilir!

XSTAT 30 Asker ve Polisimizi Kurtarabilir!

RevMedx Firması Tarafından Geliştirilen XSTAT 30 Sünger Dolgulu Şırınga Ateşli Silah Yaralanmaları Tedavisinde Askeri Kullanım için Düşünüldü!

XSTAT 30 Sünger Dolgulu Şırınga

RevMedx şirketi tarafın dan tasarlanan XSTAT 30 Sünger Dolgulu Şırınga ateşli silah yaralanması tedavisinde askeri kullanım için düşünülüyor.

Şimdi askeri hekimler (paramedics) Sünger Dolgulu Şırınga’nın sivil yaralanmaları da iyileştirmek için kullanılabileceğini söylüyorlar.

XSTAT 30 Sünger Dolgulu Şırınga

Sözü edilen ürün turnike kullanılamayacak hallerde aşırı büyük kanamaların kontrol altına alınması için içi ufak sünger parçaları ile doldurulmuş biçimde geliştirilmiş.

Her bir şırınga kan akışını aşağı yukarı 4 saat önlemek için yarayı doldurmak üzere %92 sıkıştırılmış süngerlerden oluşuyor.

XSTAT 30 Sünger Dolgulu Şırınga
FDA ürünün kullanılması için yeşil ışık yaksa da kullanımını belli şartlara da bağladı. Genellikle hayati tehlikesi olan hemorajik şok riski taşıyan hastalar için kullanılmasına müsade edildi. Bunun yanında göğüs, karın,pelvis ya da köprücük kemiği üstündeki dokularda kesinlikle kullanılamaz.

XSTAT 30 Sünger Dolgulu Şırınga

Güney Doğu Bölgemizde terör örgütü ile mücadele eden Asker ve Polis güvenlik güçlerimizin hayatını kurtarabilecek çok önemli bir gelişme olduğunu düşünüyoruz. Şehitlerimizin çoğunluğunun kan kaybından vefat ettiğini düşünürsek, bu yeni XSTAT 30 Sünger Dolgulu Şırınga sayesinde arazide yaralanan askerimizin hastaneye ulaşıncaya kadar hayatta kalmasını sağlayabilir.

Umarız Güvenlik kuvvetlerimiz bu haberimizi değerlendirir.

Bir önceki yazımız olan Ricoh, Theta S 360 Derece Çekim Yapıyor! başlıklı makalemizde 360 derece çekim yapabilen kamera, Ricoh ve Theta S hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>