Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Üçlü Ekran Dizüstü Bilgisayarı ‘Valerie’ Projesi

Üçlü Ekran Dizüstü Bilgisayarı ‘Valerie’ Projesi

Razer, CES 2017′ de , Üçlü Ekran Dizüstü Bilgisayarı ‘Valerie’ Projesini Başlattı

Oyun dizüstü bilgisayarları ve aksesuarları ile tanınan Razer, bugün dünyanın ilk üçlü ekran dizüstü bilgisayarı olan en yeni ürününü tanıttı. Proje Valerie’nin her biri 4K’lık bir ana ekran ve iki katlı yan gösterge ile donatılmış bir Razer dizüstü bilgisayarı bulunuyor.

 

 

Razer’in söylediğine göre, bir dizüstü bilgisayarda en geniş görüntüleme deneyimine sahip olduğu için, her ekranın boyutu 17,3 inçtir. Proje Valerie Üçlü Ekran Dizüstü Bilgisayarı , bir NVIDIA GeForce 1080 GPU ile güçlendirilmiş ve sürükleyici bir oyun deneyimi için 11520 x 2160 çözünürlükte NVIDIA Surround Görünümünü destekliyor.

Ekranlar Çok Fonksiyonlu Kullanılabilir.

Üçlü Ekran Dizüstü Bilgisayarı ile üç ekran tek bir ekran olarak kullanılabilirken, aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırmak için tek tek de kullanılabilirler. Dayanıklı alüminyum menteşeler ile kullanılan otomatik dağıtım sistemi, dizüstü bilgisayarın birkaç saniyede kurulmasına ve mükemmel görüntü hizalanmasına olanak tanır.
Razer’e göre, üç ekranlı donanıma sahip olan Project Valerie, piyasadaki diğer 17 inçlik oyun dizüstü bilgisayarlarıyla karşılaştırılabilir bir form faktörüne sahip. Bu özellik, herhangi bir yere taşınabilmesi için bir dizüstü bilgisayar çantasına düzgün bir şekilde oturuyor. Yaklaşık 1,5 inç kalınlığında ve yaklaşık 12 kilo ağırlığında.

Proje Valerie halen prototip bir makine ve nihayetinde seri üretimi görecek olup olmadığı belli değildir. Lansman tarihi bilgileri veya fiyatlandırma ayrıntıları mevcut değil.

Bir önceki yazımız olan AirBar , MacBook için Geldi. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>