Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Türk Telekom TT175 Çıktı!

Türk Telekom TT175 Çıktı!

Türk Telekom markalı ilk akıllı telefon Türk Telekom TT175 tanıtıldı

Türk Telekom’un geçitiğimiz zamanlarda tanıtımını yapmış olduğu akıllı telefonu Türk Telekom TT175 elimize ulaştı ve araştırmadan evvel telefonu ve kutu içeriğini kısaca tanıtmak adına sizler için bir kutu açılış videosu derledik. Bakalım Türk Telekom TT175 yanında neler sunuyor.

Türk Telekom TT175‘la ilgili İlk İzlenimler.

Türk Telekom TT175, 899 TL fiyatı ile fiyat segmentinde parmak izi okuyucusu bulunduran ilk telefon olma özelliğini taşımakta. MediaTek yapımı MT6735 kodnumaralı İşlemci 8 çekirdekte 1.3 Ghz işlem sürati verirken bu İşlemciye Mali T720 grafik birimi eşlik ediyor.

5.5 inç ebatlı ekranın çözünürlüğü 1920×1080 olarak belirtilmiş. 2 GB RAM ve 16 GB dahili bellek ile donatılan akıllı telefon, MicroSD kart desteğiyle 128 GB ek alan destekleyebilmekte. 13 MP ve 5 MP olmak suretiyle İki adet kamera bulunduran telefonun pil kapasitesi ise 3000 mah civarında.

Android 5.1 işlemci yüklü olan telefonun gelişen dönemler için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi olacağı da resmi olarak belirtildi. TT175’te Avea Online İşlemler, Mobil Dergi, Tivibu Cep ve TTNet Müzik programları ön yüklü olacak. Hem de telefonu Aralık ayı içinde satın alan kullanıcılar Google Play’den 50 liralık armağan çeki kazanıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy A7 (2016)'ya Ait İlk Görüntüler başlıklı makalemizde galaxy A7, Samsung Galaxy A7 ve Samsung Galaxy A7'nin görüntüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>