Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Toshiba’nın Surface Book Modeli, Toshiba DynaPad

Toshiba’nın Surface Book Modeli, Toshiba DynaPad

Toshiba’nın Surface Book Modeli,Toshiba DynaPad Çıktı!

Surface Book modeli tanıtılmasından sonra, rakipler firmalar harekete geçti. Toshiba kendisinin uzun süredir üzerinde çalıştığı hibrit bilgisayar Toshiba DynaPad’i sundu.

Apple’ın MacBook ile start verdiği hafif ve ince dizüstü yarışına Microsoft ve Dell’ den sonra Toshiba‘da katıldı. Toshiba, DynaPad ismini verilen yeni bilgisayarı ile Microsoft Surface Book ’a rakip olacak.

surface book

Hibrit yapıda ki DynaPad, ayrılabilir yapısı ile hem tablet hatta diz üstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor. Windows 10 işlemci ile gelen aygıtta 12 inç ebatında IPS dokunmatik ekran bulunmakta. FullHD çözünürlük bulunan ekrana İşlemci yönünde 1.44GHz çalışma frekansına sahip Intel Atom İşlemci ile takviye edilmiş bulunuyor. 4GB belleği bulunan bilgisayar 659gram ağırlığı ve 6.6 mm kalınlığı ile son derece rahat ve taşınabilir yapıya sahip. DynaPad klavye ile kullanmak gerektiğinde ağırlık 996gram, kalınlık ise 14.9milimetre ye yükseliyor.

Cihazın beraberinde başka rakiplerinde olduğu gibi kalemde gelmekte. Wacom Active Electrostatics TruPen stylus kalemle Toshiba DynaPad kullanıcı konforu üst seviyelere taşımakta. 1100 dolar fiyata sahip olacak aygıt 2016 ’nın ilk çeyreğin de satışa sunulacak.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Telefonlarda Doğru Bildiğimiz Yanlışlar! başlıklı makalemizde Akıllı telefonlarda doğru bilinen yanlışlar, Arka Plan Uygulamalarını Kapatmalı mıyız ve otomatik parlaklık ayarı pil ömrünü etkiler mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>