Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Samsung’un Akıllı Görünüm uygulaması !

Samsung’un Akıllı Görünüm uygulaması !

 

Samsung‘un Akıllı Görünüm uygulaması güncelleniyor.

Kullanıcıların mobil cihazlarından ve bilgisayarlarından TV setlerinde içerik izlemesine olanak tanıyan Samsung‘un Akıllı Görünüm uygulaması na ilişkin en son güncelleme, Google Chromecast‘le sağlanana benzer bir akış hizmeti sundu. Uygulamanın App Store sayfasındaki ekran görüntüleri, akış hizmetinin yakında şirketin Akıllı TV’lerine gelebileceğini gösteriyor.
Samsung‘un Akıllı Görünüm uygulaması App Store’daki listesinden alınan ekran görüntüleri, şirketin YouTube, Hulu ve Amazon Prime gibi hizmetlerin akışına izin vereceğini önermektedir. Akış servisini hareketlendirmenin yanı sıra, şirket mobil cihazlardaki medya aracılığıyla tarama yapmak için yeni arayüz ile uygulamanın tasarımını güncelledi. Fiziksel uzaktan erişilemediğinde kullanışlı bir seçenek olanağı sağlayan bir sanal uzaktan kumanda imkanı sunuyor.

Samsung'un Akıllı Görünüm uygulaması
Akışa sunulan ana hizmetlerden en büyüğü hariç tutulan şeylerden biri Netflix‘tir. Bununla birlikte, Digital Trends tarafından hazırlanan bir raporda belirtildiği gibi, Netflix için destek eklenebilir. Samsung’un Çarşamba akşamı (Perşembe sabahı Hindistan’da) CES 2017 etkinliğinde akışlı hizmetle ilgili duyuru yapması bekleniyor.

Güney Koreli şirketin, Forbes tarafından da bildirildiği üzere, “QLED” adlı yeni ekran teknolojisini CES 2017 etkinliğinde açıklamaları bekleniyor. Şirketten üçüncü nesil Quantum Dot TV‘lerin, LCD TV’lerdeki bazı geleneksel konulara hitap etmesi ve HDR performansında da bir iyileşme sağlaması bekleniyor.

 

Bir önceki yazımız olan Apple iPhone 7 incelemesi başlıklı makalemizde AirPods, Apple EarPod ve Apple iPhone 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>