Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Samsung Gear S3 incelemesi:

Samsung Gear S3 incelemesi:

Samsung Gear S3 Kullanıcı için Olumlu Bir Yükseltme ama Yeterli mi?

Samsung herşeyi bir saate sığdırmaya çalışıyor.

İYİ : Hoş dizayn; Çekici tasarım; Akıllı dönen çerçeve arabirimi. GPS, hoparlör, isteğe bağlı bağımsız LTE telefon servisi ve Samsung Pay’in her yerde çalışıyor olması. Spotify uygulaması hareket halindeyken müzik akışı sağlıyor. Çoğu Android telefonlar ve hatta bir dereceye kadar iPhone’larla çalışabilir.

KÖTÜ : Büyük. Tizen tabanlı yazılım, Apple Watch veya Android Wear‘a göre daha az uygulama desteği var. IOS bağlantısı var, ancak çok arabesk. Birkaç uygulama, tek başına LTE hizmetlerinden yararlanabiliyor.

ÇOK KÖTÜ : Samsung’un saati şimdilik, Android telefon kullanıcıları için mecburi ilk seçeneklerden biri olarak varlığını sürdürüyor.

Akıllı saat deneyimlerinde geleceğin tadına bakmak için bileğinde kullanıma alışmak zorundasın. Fakat birçok insana göre kol saatleri en iyi ve basit bir uygulama. Pil ömrü, tonlarca özellikten daha fazla ön plana çıkmış durumda.Sonuçta, Saatler bir şeyleri pratik olarak kontrol ettiğimiz yer.
Sorun, Dişli S3’ün ikinci iterasyonda (S2 ilk büyük yeniden tasarım olduğunu hatırlayalım) daha deneyimli bir ürün gibi hissetmeye başlaması gerektiği halde bir sonra ki modelin deneme sürümü gibi hissettiriyor olması. Saatlerin gelecekte nereye gideceğini görmek istiyorsanız, Samsung şimdi fikirleri keşfediyor. Tek başına hücresel LTE bağlantısı olmadan telefon deneyimi mi? Kontrol bilekten sağlanabiliyor mu ? Apple Pay‘dan daha esnek olarak her yerde bilek ödemeleri yapılabiliyor mu? Kocaman EVET.

Dişli S3, büyük, cüretkar bir tasarıma sahip, insani açıdan zengin özelliklere sahip bir akıllı yardımcı. Ancak, en yeni Apple Watch ve Android’in yaklaşmakta olan 2.0 yazılım güncellemesinin aksine, Samsung‘un Tizen tabanlı Samsung Gear S3 deneyimi artırmak ya da başka uygulamaları desteklemek için yeterince şey yapmıyor. Ve bu uygulamalardan birçoğu aslında Samsung Gear S3‘ün bağımsız LTE’sini kullanıyor. Donanım açısından, geçen yılın cesur, akıllı Vites S2’den daha iyi bir saat. Ve yine de, yazılımında yeterince sıçrama yapmayı başaramıyor. Geçen yıl S2 yenilikçi, ancak parlatılması gerekiyordu. Ve gerçekten, daha fazla uygulamaya ihtiyaç duyulduğu kesin.

Samsung Galaxy S7‘ye eşlik eden bir aydan uzun sürede Gear S3’ü ve Samsung’un yeni iOS akıllı gözetleme eşleştirme uygulamasını kullanarak iPhone 7’ye geçtim. Dişli S3’ün doğru yaptığı her şeyin ve nereden çıktığının farkındasınız değil mi? 😉 (ipone tabii ki)

Temel olarak şunu bilmelisiniz: 300 dolara (saatin Klasik veya Spor modellerinin temel maliyeti, hem de şık görünüyor), sağlam ve karmaşık bir saat elde edersiniz. Ancak yazılım açısından geçen yıla göre daha iyi değil. Bu arada incelediğim LTE donanımlı Sınır modeli tam hücresel telefon işlevlerine sahip ancak muhtemelen uygun maliyet değerinde değil. Kabaca 350, 350 ya da 589 AU $.

Bir önceki yazımız olan Nest Akıllı Ev Büyüyor. başlıklı makalemizde Amazon Eko, Google / Alphabet ve Google Assistant hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>