Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Samsung Galaxy S8’i bu reklamdan sızdırmış olabilir.

Samsung Galaxy S8’i bu reklamdan sızdırmış olabilir.

Samsung Galaxy S8’e Gizli bir bakış mı? Samsung’un yeni ekran reklamı isimsiz bir telefonla gösterildi, ancak bu hepimizin beklediği Samsung telefonu mu?

Samsung markası geçtiğimiz günlerde yeni AMOLED ekranlarını gösteren iki farklı reklam yayınladı. Görüntüler serin ise ve gösteri gerçek yıldızı her iki reklamda da görünen gizemli akıllı telefon. Benzersiz tasarımı sayesinde, bu baharın başlangıcını bekleyen Galaxy S8 olduğuna inanıyoruz.

Bir sonraki Galaxy S telefonu aylardır konuşuldu ve söylentiler oldukça yığıldı. Bu, cihazı – ve güvenlik kaydını – kendi başına popülerlikten daha fazla önemseyen, ateşli Note 7 felâketinden bu yana Samsung’un ilk telefonu.

Söylentilere dayanarak potansiyel Samsung Galaxy S8 görüntüleri gördük ve bu reklamlarda gördüğümüze çok yakın görünüyorlar. Elbette, görüntülü reklamlardaki telefon sadece stand-up görüntüsü veya Galaxy olmayan diğer S8 prototipi olabilir, ancak Samsung’un kendisinin görüntüleri yayınlanan model olması dikkatimizi çekiyor.
Reklamdaki telefon, duyduğumuz S8 söylentilerinden birkaçına uyuyor, örneğin:

Üstten ve alttan minimal kenarlıklar ile yüksek ekran-gövde oranı var.
Samsung Galaxy telefonunun duyulmadığı ana düğmesi yok – ayrıca şu anlama da gelebilir …
Parmak izi sensörü, ekranın içine yerleştirilebilir
Ayrıca, telefonun Samsung’un yeni AMOLED ekranlarını tanıtmak için kullanıldığı gerçeği, teknolojinin Samsung Galaxy S8‘in ekranına girmesini sağlayabilir. AMOLED ekranın 4 K çözünürlüğüne sahip olup olmayacağını bilmiyoruz, ancak bize beklemek için bir şeyler verir.

Galaxy S8 hakkında daha fazla bilgi edineceğiz ve Mobil Dünya Kongresi teknoloji şovunda önümüzdeki ay yayınlanmaya başlayacak resmi bir açıklamaya yaklaştığınızdan emin olun.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S8 'de Son Durum başlıklı makalemizde AI Yardımcısı, Bixby ve Samsung Galaxy S8 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>