Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Pushbullet Dosya Aktarım Uygulaması

Pushbullet Dosya Aktarım Uygulaması

Pushbullet’in Tanıttığı Yeni Araç ile PC’den Android Aygıtlara Dosya Transfer Etmek, İyice Kolaylaştı!

Aplikasyon geliştiricisi Pushbullet, Android aygıtlar ve PC arasında dosya aktarma işlemi prosedürünü kolaylaştıran yeni bir vasıta tanıttı.

Portal adındaki bu yeni program ile görsel, video, müzik ve başka dosya formatlarını sürükle ve bırak yoluyla Android aygıtınıza basitçe transfer edebilirsiniz. Bunun için ilk önce Google Play üstünden programlamayı indirip çalıştırmanız gerek. Daha sonrasında tarayıcınız vasıtası ile portal.pushbullet.com adresine ulaşıp ekrana gelen QR kodu taramak suretiyle aygıtla PC’niz arasındaki bağlantıyı sağlamış oluyorsunuz.

Bu prosedürlerden sonra tarayıcı ekranına masaüstünüz den sürükle ve bırak tekniğiyle taşıdığınız bütün dosyalar Android aygıtınıza aktarma işlemi gerçekleşecektir. Tek seferde çoklu dosya transferine izin veren program WiFi ağı üstünden upload prosedürü yapmış olduğu için mobil veri paketinizi hiçbir biçimde etkilenmiyor. Uygulama 1 GB üstündeki dosyaları bile çabucak Android aygıtınıza taşıyabiliyor.

Android aygıtınıza aktardığınız görselleri kendiliğinden Galeri kısmına aktarma işlemi yapan bu bedava program, Android 5.0 (Lollipop) ya da daha yeni işletim sistemi üstünde çalıştırılırsa dosyaları direk SD kart üstüne de aktarabiliyor.

Bir önceki yazımız olan HP Elite x2 İddialı Geldi! başlıklı makalemizde HP, HP Elite x2 ve PC hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>