Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Nintendo Switch Son Yenilikler

Nintendo Switch Son Yenilikler

Nintendo Switch: Beklediğiniz tüm ayrıntılar

Nintendo, Nintendo Switch hakkında bilmek istediğimiz her şey. İşte fiyat, oyun ve tüm ekstralar hakkında ayrıntılar

İşte Burada! Nintendo,  yeni Nintendo Switch konsoluna konup konmayacağına karar vermeniz gereken her ayrıntıyı açığa çıkarmanın tam ortasında. Yarı tablet, kısmen taşınabilir, parça konsolu: ama bakalım eğlenceli olacak mı?

Nintendo ilk önce Ekim ayında yeni bir konsepti çıkaracağını duyurdu. Şimdi gerçek ayrıntıları alıyoruz ve önümüzdeki 24 saat içinde büyük duyurudan Londra ve New York’taki gerçek zamanlı etkinliklere geçtiğimizde tüm ayrıntıyı burada tam olarak alacağız.

Gerçek duyurular, abartmak yok.

İşte şimdiye kadar öğrendiğimiz her şey.
3 Mart 2017’de gelecek ve 299.99 dolar fiyatla satışa sunulacak.

Nintendo Switch

İşte Nintendo Switch fiyat detayları ve sistem spesifikasyonları size hız kazandıracak spesifikasyonlar.

Ücretli bir servis olacak olan bir Nintendo Switch online servisi de olacak. 2017’de daha sonra açıklanacak fiyatlandırmayla bir deneme olarak başlatılacak.

Japon kullanıcılar için, yeni sistemin herhangi bir bölge kilitlemesi olmayacağı açıklandı.

 

 

Nintendo için geleneğin büyük bir kopuşu.

Anahtarın 2.5 ila 6 saate kadar pil ömrü olduğu söyleniyor ve USB-C üzerinden şarj edilebilir. Nintendo, hareket halindeyken şarj olması için taşınabilir pil aksesuarlarının da olacağını açıkladı.

Joy-con, kombine bir kontrolör stilinde kullanılabilen veya iki oyuncu birbirine oynamasına izin vermek için iki yarıya ayrılmış yeni kumandanın adıdır. Ayrıca, malzemeleri değiştirmek isteyen insanlar için çeşitli renklerde de mevcut olacak.
Joy-con, hareket kontrolü, kızılötesi sensörü, haptik geribildirimi – ve “1, 2, Switch” adı verilen, oyun oynamanıza izin veren bir dizi “karşıt” oyun fikri (hızlı bir çizim gibi) Çekim oyunu) ekrana bakmaya gerek duymadan, sadece Joy-con kontrolörleri ile birbirlerine karşı karşıya gelmeye olanak sağlıyor.

Kendinize tüm Joy-Con‘ı edinmeniz gereken diğer oyunlar “Robot boks” ve “Splatoon 2” “Arms” ı içeriyor.

Artı tanıdık gerçek dünya şehirleri de dahil olmak üzere Mantar krallığı dışındaki pek çok alemde sanal bir deneyim sunmayı amaçlayan yeni Mario oyunu “Süper Mario Odyssey” (bununla birlikte New Donk City yazıyor).

Nintendo Switch için Super Mario Odyssey hakkında daha ayrıntılı bilgi.

Daha ciddi RPG taraftarları için “Xenoblade Chronicles 2” de Nintendo Switch için ilan edildi. Ardından “Fire Amblem Warriors” onu izledi.

Her şey, Nintendo, Nintendo Anahtarı için 80’den fazla oyun geliştirme aşamasında olduğunu söylüyor.

Bethesda’dan “Skyrim “‘in geldiğini, efsanevi Japon geliştirici Suda51 isimsiz bir proje üzerinde çalışmakta olduğunu da duydu (EA, güreşle ilgili bir şey olduğunu söylüyor?) Ve EA, FIFA’nın geldiğini açıkladı.

Ve nihayet … Zelda. Bizi asıp bırakacaklarını düşünmelerini istediler. Ama son olarak, “son bir şey” olarak “Zelda: Vahşi Nefes” 3 Mart’ta piyasaya sürülebilecek en gözde oyun olacak.

 

Bir önceki yazımız olan PLAYSTATİON VR'ın ÇIKIŞ TARİHİ HAKKINDA İLK AÇIKLAMA başlıklı makalemizde GameStop, HTC Vive ve Oculus hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>