Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

iPhone 7’nin İlk Görüntüsü Yayınlandı

iPhone 7’nin İlk Görüntüsü Yayınlandı

iPhone 7’nin İlk Görüntüsü Yayınlandı

Eylül ayında tanıtılması beklenilen iPhone 7’ye ait kasanın kapağı olduğu muhtemel görüntü meydana çıktı!

iPhone 7‘nin İlk Görüntüsü Yayınlandı. Eylül ayında tanıtılması beklenilen iPhone 7‘ye ait kasanın kapağı olduğu muhtemel görüntü meydana çıktı.
Önceki Sonraki
Söylentilerin doğru olması durumunda bu yıl toplam üç iPhone‘la tanışabiliriz. Bu ay tanıtılması beklenilen 4 inç’lik iPhone ve Eylül’de gelmesi beklenilen iPhone 7 / 7 Plus İkilisi.
Sızıntılarda sıkça rastladığımız yeni kuşak iPhone‘lardan bu kez yeni bir arka kapak görüntüsü sızdı.

iPhone 7'nin İlk Görüntüsü Yayınlandı

iPhone 7‘ye ait olduğu konuşulan kapağın üstündeki kamera yuvasının iPhone 6S‘e oranla daha büyük olması ilgi çekiyor.
Bununla beraber çift kamera iddiasını destekleyecek bir ipucu , bu sızıntıda bulunmuyor. Optik resim sabitleme gibi kamera becerilerini Plus modeline özel sunman Apple‘ın çift kamerayı iPhone 7 Plus‘a saklamış olması da ihtimal dahilinde gözüküyor.
Her vakitte gibi Apple , iPhone 7 çıkana kadar veri vermeye yanaşmıyor. Fakat bu model ile ilgili sızıntılar birbiri ardına gelmekte.
Yeni iPhone‘a ait şuana kadar gelen söylenti ve söylentiler şu şekilde:

Apple A10 yongaseti

Apple her sene olduğu gibi kendi mobil İşlemcisinin daha iyi performans gerçekleştiren bir sürümünü yeni iPhone modellerinde kullanacak. Yeni mobil İşlemcinin adı A10 olacak.

iPhone 7 Plus 3GB RAM olabilir

Apple seneler sonra 1GB RAM’den vazgeçti ve iPhone 6S modelleri üstünde 2GB RAM özelliğini kullandı. Sızıntılarda son derece iyi bir sicili bulunan Ming-Ci Kuo , firmanın iPhone 7’nin phablet sürümü iPhone 7 Plus’da 3GB RAM özelliğine yer verebileceğini ifade ediliyor.

Sağlam su geçirmez yapı

Bu söylenti her sene olduğu gibi bu sene da dile gelmekte. iPhone 6S ve iPhone 6S’de kullanılmakta olan Alüminyum 7000 serisi telefonu esasen yeteri kadar dayanıklılaştırıyor ancak ileriki sene çıkacak olan modelin daha dayanıklı ve su geçirmez olacağı ifade ediliyor. Bildiğiniz gibi iPhone modelleri her ne kadar sertifika sahibi olmasa da başka modellere göre suya karşı son derece sağlam.

iPhone 7'nin İlk Görüntüsü Yayınlandı

Yeni ekran panel teknolojisi

iPhone 7’nin inceliğinin yanı sıra ince çerçeveler sunmuş olan yeni bir ekran teknolojisi ile gelebileceği ifade ediliyor.

Hızlı 3D depolama

Söylenti değirmenine göre , iPhone 7 ve 7 Plus’ın SanDisk ya da Toshiba yönünden sağlanan süratli 3D NAND flaş gibi yeni bir özelliği olabilir.

Bir önceki yazımız olan Sony’den 4K Çözünürlüklü Güvenlik Kamerası başlıklı makalemizde kamera, Mobese ve SNC-VB770 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>