Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Huawei Enjoy 5s Sonunda Karşınızda!

Huawei Enjoy 5s Sonunda Karşınızda!

Huawei Enjoy 5s Fiyat Performans Şampiyonu

Huawei Enjoy 5s şu yeniliklere sahip olacak: 64 bit destekli 8 çekirdek İşlemciye sahip MediaTek MT6753T yongaseti, 2 GB AnaBellek aygıt için gayet yeterli olduğu düşünülüyor.


Huawei Enjoy 5s

16 GB Dâhili Depolama Alanı bulunduran aygıt micro – SD kart girişi bulunuyor. Micro – SD kart giriş ile Depolama Alanı 128 GB’ye kadar arttırılabilir.

Hybrid Çift-SIM kart da telefonun en önemli başka özellikleri arasında yer almakta. Huawei Enjoy Sports; 5 inçlik Dokunmatik kapasitif ekran bulunuyordu.

Huawei Enjoy 5s

Huawei Enjoy 5S ise 4.7 inçlik Dokunmatik Kapasitif Ekrana sahip. Hem de Huawei Enjoy 5S; 2300 mAh batarya, Huawei Enjoy 5S ise 2200 mAh bataryaya sahip.

Cihazda bulunan İşletim Sistemi ise Google’ın Taşınabilir Cihaz İşletim Sistemi Android Lollipop 5.1.1. Emotion UI 3.1 de aygıtta bulunanan ara yüz olarak karşımıza geliyor.

İlk olarak Huawei, Enjoy 5S’i; Ekim 2015’te tanıtmıştık. Huawei Enjoy 5S, 3 değişik renk alternatifi ile satışa çıkacak: Altın, Gümüş, Titanyum Gri.

Huawei Enjoy 5s

Tamamen Metal Kasadan oluşan telefon, orta civar özelliklere sahip olacak. Enjoy Sports; 185 Dolar tahmini olarak 536 TL, Enjoy 5S ise 170 Dolar tahmini olarak 493 TL fiyat etiketine sahip.

Fiyat performans olarak ele aldığımızda gerçekten harika bir telefon, diğer dünya markalarına bunun 2-3 katı para vermeye değer mi ? Tekrar düşünmekte fayda var. Hem şık tasarım, kalite ve güçlü bir donanıma sahip olan bu harika akıllı telefon kullanıcıları hem fiyatı hemde özellikleri ile tatmin edeceğe benziyor. Siz ne dersiniz ?

Bir önceki yazımız olan iPad Mini 2 İncelemesi başlıklı makalemizde ipad air, ipad mini ve iPad Mini 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>