Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

HP Elite x2 İddialı Geldi!

HP Elite x2 İddialı Geldi!

HP’nin İş Dünyası İçin Tasarladığı İkisi Bir Arada Bilgisayarı Elite x2 Tanıtımı Yapıldı.

PC dünyasının önder yapımcılarından HP yeni taşınabilir İkisi birlikte bilgisayarı Elite x2’ yi kullanıcıların beğenisine tanıttı. İş dünyasına özel olarak geliştirilen Elite x2’de 12 inç büyüklüğünde FullHD çözünürlük ekranı yer almakta. 3:2 en-boy formatı bulunduran ekran Gorilla Glass 4 yardımıyla dayanıklı duruma getirilmiş.

Alüminyum yapıya sahip Elite x2’ nin İşlemci kısmında Intel’in altıncı kuşak Core M (m3-6Y30 ya da m3-6Y54) yer almakta. Windows 10 işlemciyle çalışan Elite x2’de 4GB veya 8GB RAM kullanıyor. Depolama kısmında ise 256GB SSD karşımıza geliyor.

HP Elite x2

HP Elite x2 Lanse Edildi

Çıkarılabilir klavyesi yardımıyla bir tablet şeklinde de kullanılan Elite x2’ yi arka kısmına koyulan destek ünitesi yardımıyla tableti değişik açılarda kullanabilmek mümkün.

HP Elite x2

NFC özelliği de bulunduran Elite x2’ye bunun dışında Qualcomm Snapdragon X5 LTE modem, seyahat klavyesi (arka aydınlatma), USB-A bağlantı noktaları ve stylus kalem ile geliyor.

HP Elite x2 Ocak ayı itibariyle 899$’dan başlayan fiyatlarla satışa çıkacak.

Bir önceki yazımız olan iOS 9.0.2 Güncellemesi Dünya Genelinde Yayınlandı! başlıklı makalemizde iOS 9.0.2, iOS 9.0.2 Güncellemesi ve iOS 9.0.2 Güncellemesi çıktı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>