Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

GoCycle G3 İncelemesi

GoCycle G3 İncelemesi

İçinde ki Anti-sosyalliği Gidermek İçin Teknoloji ile, Rahat Bir Yol Almaya Ne Dersin ?

İYİ              : GoCycle G3 , biraz çekinik, yani geleneksel bisiklet modellerinden kopamamış ve fütüristik bir tasarıma sahip, binmek kolay. Bataryayı kontrol etmek ve özelleştirmek için akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz.

KÖTÜ        :  Batarya, şarj etmek için dışarı çıkarılamaz, gösterge tablosundaki LED ışık dizeleri hiç de ucuza gelmiyor.

EN KÖTÜ : Şarj etmek için bir elektrik prizinin yanına koymak için güç kaynağı aramak ve bulsak dahi bisikleti yanaştırmak kullanıcı için büyük bir güçlük olabilir, ancak GoCycle G3 , en kalabalık caddelere hitap edebilecek kadar teknik ayrıntılarla tweaks ile şehir merkezindeki işe gidip gelmenizde rahat bir yolculuk sunuyor.

GoCycle G3 , Benim gibi, Biraz da Bir Alet Aygıt Tutkunu İseniz, Dikkate Almanız Gereken Bir Bisiklet.

Gidonlar, çeşitli dans ışıklarından oluşan bir “pano” ile birlikte dahili bir LED far içeriyor. Işıklar seçtiğiniz dişli kutusu, güç ayarlarınız ve ışık modunuz da dahil olmak üzere birçok şeyi gösterir. Çevrenizde binerken fütüristik görünüyor, ancak tüm ışıkların ne anlama geldiğini hatırlamak zor, bu da bisikletinizi biraz kafa karıştırıcı hale getirebilir.

Şans eseri, bisiklet, akıllı telefonunuzla eşleşebiliyor; bisikletin motor ayarlarını anlaşılması kolay bir şekilde değiştirmenize olanak tanıyor. GoCycle uygulamasından seçim yapabileceğiniz önceden ayarlanmış modlar var. Ne kadar enerjik olduğunuza bağlı olarak elektrik motorundan farklı miktarlarda yardımda bulunabiliyorlar. Çalışmak ve kolay bir yolculuk istiyorsanız, ‘şehir’ moduna geçirin ve motor, pedal çevirmenizde maksimum miktarda yardım sağlayacaktır. Kontrolleri ince ayarlamanıza izin veren özel bir mod da var.

Orta bir yardım ayarı bile olsa, GoCycle G3 binmek için son derece rahat. Bisiklet mükemmel derecede dengeli, dar virajlı yollara atılmasını ve trafiğin içine girip çıkmasını kolaylaştırıyor. Küçük tekerlekleri, hızınızı arttırmanıza izin vermiyor (motor 25 km / s veya 15.5 km / s ile sınırlandırılıyor), ancak yoğun bir şehir merkezi yolculuğu için yeterince hızlı ve 64 km’lik Şarj etmeden yola çıkmamalısınız.

 

Seçilebilecek üç vites var, bunlar soldaki kavramayı bükerek kolayca seçilebilir. Hidrolik disk frenleri de etkin, kasabanın ortasında trafikle burun burunayken bile çok rahatsınız.

GoCycle G3 İncelemesi

 

Tasarım Gerçekten Sade ve Çekici

 

GoCycle G3 , şahsen çok hevesli olduğum çok modern bir tasarıma sahip. Çoğunlukla çeşitli kompozit plastikten yapılmış, hafif olmasına yardımcı olan kompakt bir bisiklet. Yukarıya evinize veya dairenize taşımak kolaydır ve katlanmasa da, daha kolay depolama için tekerlekleri kolaylıkla kapatabilirsiniz.

Yuvarlak, kalıplı plastik gövde, tüm fren kablolarını ve zinciri gizler; elbiseli pantolonların yağlı bir dişe tutunması riskinden bahsetmiyorum bile, karışıklık hissi vermez. Ön çatal yalnızca soldaki tekerleğe bağlanıyor, bu da çok alışılmadık bir görünüm veriyor ancak sürüşü olumsuz bir şekilde etkilemiyor.

 

Pil, şarj için bisikletten çıkarılamaz, bu nedenle şarj etmek için bisikletinizin fiş prizinin yanında saklanması gerekir. Bir evde yaşıyorsanız sorun değil, apartman dairesinde yaşıyorsanız bu durum sizi gerçekten müşkül bir duruma sokabilir.

 

 

Çıkarılabilir olmayan batarya GoCycle G3 hakkında benim gerçekten tek şikayetim, ve bu sizin için bir sorun olmayacaksa o zaman değer vereceğiniz hoş bir tasarım. Şık tasarımı ve konforlu binişi şehir içi caddeleri dolaşmak büyük bir zevk ve akıllı telefon bağlantısıyla bana uygun bir teknoloji rahatlığı ekleniyor.

 

Bir önceki yazımız olan Uni-Cub Honda motosikletinin sürücüye ihtiyacı yok ! başlıklı makalemizde honda, Honda kendini dengeleyen motosiklet ve Uni-Cub hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>