Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Galaxy S7 Edge Suya Karşı Dayanıklılık Testi

Galaxy S7 Edge Suya Karşı Dayanıklılık Testi

Galaxy S7 Edge Suya Karşı Dayanıklılık Testi

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 Edge’in su altında test edildiği yeni bir video yayınlandı.

Samsung‘un birkaç gün başlangıçta sunduğu Galaxy S7 Edge , şu an pazarının en iyi telefonlarından birisi olarak anılıyor (bir çok şahsa göre en iyisi). Gelişmiş kamerası , süratli İşlemcisi ve büyük pil ebatı vasıtası ile kullanıcılarına en iyi performansı sunmayı amaçlayan , hiçbir hususta ödün vermeyen bir telefon. Galaxy S7 Edge‘in üstün özelliklerinin yanı sıra su ve toz geçirmediğini bildiren IP 68 sertifikasına da sahip olması , bu telefonun her koordinatda yanınızda olabileceği anlamına geliyor.

Galaxy S7 Edge Suya Karşı Dayanıklılık Testi

Bir telefonun suya sağlam olması , maalesef o telefonun “suda kullanmak mümkün” olduğu manasına gelmeyebilir. Bunu bilen PhoneArena , yalnızca suya sağlam mı , yoksa su altında da kullanmak mümkün mi olduğunu görmek için kolay bir test yapmaya karar vermiş.

Galaxy S7 Edge Suya Karşı Dayanıklılık Testi

Ekip ilk önce telefonu ıslak ellerle kullanmayı deniyor ve bu halde hiçbir mesele yaşanmadığını vurguluyor. Sonrasında telefonu yağmur altına çıkartıyor ve telefonun yağmurda da problemsiz olarak çalıştığını , ama birtakım damlaların telefon yönünden dokunuş olarak algılandığını vurguluyor. En son suyun altına sokulan Galaxy S7 Edge‘in ekranı hiçbir biçimde çalışmıyor yalnız kısa yol tuşlarını kullanarak su altında fotoğraf çekebilmeniz olası (gene de bunun tavsiye edilmediğini belirtmem gerekmekte).

Bu test neticesinde anlıyoruz ki su altında kullanamazsınız yalnız ıslakken kullanmanızda hiçbir mesele yok.

Konu ile ilgili video;

Bir önceki yazımız olan Hollandalı Tasarımcı iPhone 5SE, 7 ve 7 Plus’ın Şematik 3D Görüntülerini Paylaştı başlıklı makalemizde apple, iphone 7 ve iPhone 7 plus hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>