Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Galaxy S7 Aşırı Isınma Sorunu Çözüldü!

Galaxy S7 Aşırı Isınma Sorunu Çözüldü!

Galaxy S7 Aşırı Isınma Koruması


Galaxy S7 Aşırı Isınma
Samsung’un yakın zamanda açıklaması beklenilen yeni modeli Galaxy S7, haddinden fazla ısınmaya karşı korumalı bir sisteme sahip olması düşünülüyor… Güney Kore odaklı teknoloji devi Samsung‘un son çıkan amiral gemisi adayı olan Galaxy S7, her geçen gün daha çok haber hususu olmaya devam etmekte. Genel özellikleri ile bir müddetdir konuşulan model, bu kez sahip olacağı mimari tasarımı ile gündeme gelmiş bulunuyor. Zira yeni aygıtında Snapdragon 820‘ye yer vereceği konuşulan Samsung’un tedbir alması net görünüyor. Qualcomm doğrulusunda tasarlanan Snapdragon 810, bildiğiniz üzere kullanıldığı birçok telefonda haddinden fazla ısınmaya sebep olmuştu.

Galaxy S7 Aşırı Isınma

Benzer Hatayı bir defa yapmaması beklenilen Qualcomm’un bütün tedbirleri almasına karşın yeni yonga seti 820’de de görülen haddinden fazla ısınma, yapımcıları de harekete geçirdi. Konuyla ile ilgili çalışmalarına devam eden Samsung, Galaxy S7’de ısı borusu kullanabilir. Son olarak Xperia Z5 Premium’da gördüğümüz ısı borusu, akıllı telefonun eşit bir biçimde ısı yayılımı yapmasını sağlıyor. Bunun neticesinde de haddinden fazla ısınma gibi bir sorunla karşılaşmıyoruz. Birden çok sürüm ile yeni amiral gemi modelini satışa çıkaracak olan şirket, bir çeşit ısı borusu ile kendi tedbirini almış olacak. Galaxy S7 Aşırı Isınma Koruması sağlamış olan samsung bu konuda rakiplerinin birkaç level önüne çıkacak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Xiaomi Ucuz Akıllı Telefon ve Tablet başlıklı makalemizde Mi Pad 2, Mi Pad 2 fiyatı ve Mi Pad 2 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Yorumlar ( 3 )

  1. What would you began to do on my place?
    rashawnOn

  2. If u r talking about your website, I cheked it, I thing its need some pics in the articles.
    By the way thanks for your comment.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>