Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Facebook, sanal havai fişek görüntüleri !

Facebook, sanal havai fişek görüntüleri !

Facebook, sanal havai fişek görüntüleri ile Yeni Yıl kutluyor.

Havai fişeklerin ışıkları bu Yılbaşı gecesini milyonlarca kullanıcının sevdiklerine iyi mesajlar gönderebileceği Facebook’ta parlayacak.

Sydney’den San Francisco’ya, Yılbaşı Arifesi havai fişek sallamaları, patlamalar ve patlamalarıyla her zaman dünyayı dolaşıyor. Bu yıl Facebook, kendi görüntüleriyle katılıyor.

Facebook kullanıcıları bir Yılbaşı arifesinde hazır bulunanlara, yorum yapmaya veya dokunduğunda – “Mutlu Yıllar”  – ekranlarında bir havai fişek animasyonu patlayacak.

Yeni Yıl kararınız daha cesur olursa, Facebook Live üzerinden sunulan özel maskelerden yararlanmak isteyebilirsiniz. Kutlamalarınızı, yansımalarınızı ve kararlarınızı, 2017’den fazla gözlük takarak ya da parti emojisi ile çevrili olan takipçilerinizin hepsine yayınlayabilirsiniz.
Facebook, özel durumları kutlamak için Snapchat gibi rakip sosyal ağlarla ve kullanıcı etkinliğine tepki olarak özel tatil etiketlerini, maskeleri ve emojilerini giderek  daha fazla yayımlıyor. Facebook’a göre, kullanıcılar Yılbaşı gecelerinde yılın herhangi bir döneminde olduğundan yüzde 70 daha fazla artıyor.
Geçen yıl, 182 milyon kişi arkadaşını aramak için hizmetten yararlandı ve sevdikleriyle mutlu bir yeni yıl geçti ve toplam 3 milyar etkileşim üretildi 370 milyon fotoğraf ve video yayınladı. Aynı şey bu yıl doğruysa, önemli miktarda kullanıcı, havai fişeklerin ekranlarında patladığını görecektir.

Havai fişekler Facebook’ta yeni olabilir, ancak zihninizi, bilgisayar kullanıcısının seçtiği erteleme aracının Microsoft’un önceden yüklenmiş Oyun Solitaire’i olduğu günlere attığını ve bir zaferin de renkli kıvılcımlar kutlamaları ile işaretlendiğini hatırlayabileceğinizi unutmayın.

Facebook’un da ekranınızın üst kısmında görünecek Yeni Yıl mesajı bulunuyor. “Yeni bir yıl yeni olanakları ortaya koyuyor,” diyor. “2017’de arkadaşlarınızla iyi zaman geçirmenizi umuyoruz.”

Bir önceki yazımız olan Facebook ve Twitter Nefret Söylemini Önleyecek başlıklı makalemizde Facebook, Facebook ve Twitter Nefret Söylemi ve Facebook ve Twitter Nefret Söylemini engelleyecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>