Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

En Hızlı iPad Hangisi?

En Hızlı iPad Hangisi?

En Hızlı iPad Testi

Tablet denince akla gelen ilk markalardan biri olan iPad kullanıcıların bütün gereksinimini sağlamaktadır. Apple tablet denildiğinde akla gelen ilk marka olmasının nedenini ise Google’a borçludur aslında. Google android marketinde tabletler için geliştirilmiş uygulamaları bulunduramaması Apple‘ın ekmeğine yağ sürdü aslında. Hatırlayanlar olacaktır bilhassa Android tabletlerde o devrede Twitter ve Facebook‘a girmek gerçekten büyük eziyet durumuna dönüşüyordu.

Tablet dünyasında ilk kuşak iPad, iPad2, iPad3, iPad4, iPad Air, iPad Air 2 ve iPad Pro ile yola devam etme eğiliminde olan Apple’ın küçk ekranlı tableti iPad Mini ise iPad Mini2, iPad Mini3 ve iPad Mini4 ile rakipsiz bir performans sergilemekte.

Peki en iyi, En Hızlı iPad hangisi sizce ?

cultofmac web sitesinin yapmış olduğu karşılaştırmayı sizlere sunalım. Zira aslında bizim bile ağzımızı açık bırakan bir karşılaştırma olduğunu belirtelim.

cultofmac sitesi ilk önce tabletlerin yöntem özelliklerini açıkladıkten sonra şu testleri yapıyor;

1. Ekran kilidi açılış testi

2. Açılış testi (şaşıracaksınız)

3. Geekbench 3 testi

4. 4G sürat testi

5. Kamera testi

Artık bundan sonra biraz daha bilinçli bir tablet seçimi yapabilir siniz.

Bir önceki yazımız olan Lumia 550 Satışa Çıktı! başlıklı makalemizde Lumia 550, Lumia 550'nin fiyatı ve Lumia 550'nin özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>