Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

CAT S60 Termal Kameralı İlk Telefon!

CAT S60 Termal Kameralı İlk Telefon!

CAT S60 Termal Kameralı İlk Android Telefon

CAT S60 Termal Kameralı İlk Telefon! Amerikanın ünlü iş makinesi yapımcısı CAT yani Caterbataryalar ürettiği ürünler ile her daim dayanıklılığın ve gücün simgesi olmuştur. Ülkemizde kışlık şık botları ile tanıdığımız CAT markasının değişik ürünlere sahip olduğunu anında hatırlatalım.

CAT uzun vakittir akıllı telefon sektöründe kendisine değişik bir yer edinmeye çalışmakta. Özellile S40 ve S50 ile çoğu kesmin takdirini toplayan şirket bu sefer kimsenin aklına gelmeyeni yapıyor ve tamamıyla işe yönelik bir ürün ile karşımıza geliyor.

teknoaile cat s60

CAT S60 ile bize termal kameranın akıllı telefonlarda kullanılabileceğini kanıtlıyor ve yeni telefonunda 15 ile 30 metre uzaklıktan tarama yapabilen bir termal kamera kullanıyor. Cihaza yerleşik olarak gelen termal kamera yüzey ısısı 100 feet yüksekliğe kadar olan ısı değişimlerini algılayabiliyor. CAT S60 üzerinde bulunan termal kamera FLIR firması tarafından geliştirilmiş. Termal kameranın yanı sıra cihaz üzerinde standart bir kamera da yer alıyor.

Termal kameranın video çekim özelliği olduğunu da söyleyelim. 640×480 piksel ebatında video çekimine olanak sağlayan S60‘ın son derece hoş görünüm göründüğünü söyleyelim.

CAT S60 son derece güçlendirilmiş olarak karşımıza geliyor. Ekranı 1mm kalınlığında Gorilla Glass Dört ile kaplı ve firma 1 ,8 metreden düşmelere karşı ürüne zarar gelmeyeceğinin garantisini sağlıyor.

teknoaile cat s60

4 ,7 inç 1280×720 piksel ekran , Snapdragon 617 İşlemci , 32GB depolama 3GB RAM ile gelen Android telefon 6.0 Marshmallow ile çalışmakta…

CAT S60‘ın yöntem ayrıntılarına süratlice göz atacak olursak , aygıtın gücünü 8 çekirdekli Snapdragon 617’den aldığını ve 3 GB hafıza bulundurduğunu söyleyerek devam edebiliriz. Gorilla Glass dört ile korunan 4.7 inç’lik bir ekran ile gelen aygıtta , 5 metreye kadar su geçirmezlik, su altında kullanılabilen 13 megapiksel arka kamera , 5 megapiksel ön kamera , çift LED flash bulunmakta. 720p ekran çözünürlüğü 540 nit parlaklık sunuyor. 3800 mAh batarya ile gelen aygıtın program doğrultusunda Android Marsmallow‘a yer verilmiş halde. Önümüzdeki hafta başlayacak MWC 2016’da lansmanı realiteleştirecek ürün sene sonuna doğru 599 dolardan satışa sunulacak.

Telefonun İncelemesini İçeren Video;

 

Bir önceki yazımız olan MuConnect Telefon Şarjı Konusunda Devrim Yaptı! başlıklı makalemizde android, apple ve iphone hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>