Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Çalışılacak En Güzel Ortam ?

Çalışılacak En Güzel Ortam ?

Çalışılacak En Güzel Ortam ile Büyük Şirketler Verimliliği Artırmak İstiyor.

Şirketlerin, çalışanlarından daha verimli bir şekilde faydalanmak adına merkezlerinde sundukları imkanlar elbette önemli. İşte en iyi çalışma ofislerine sahip şirketler. Teknolojiyle ilgisi olan – olmayan birçok kişinin Google şirketinin çalışma merkezine bakıp iç geçirdğini biliyoruz.

1

Fakat, yapılan son araştırmalar ve anketler sonrasında ortaya çıkan listeyleyle Google  “en güzel ve hoş herkes tarafından istenen çalışma imkanı ve şartlarını verdiğini en iyi çalışma ortamına sahip şirket” ünvanını elinden kaptırdı. Glassdoor isimli ABD tabanlı kariyer iş ilanı ile ilgili sitesi, “Çalışanların Tercihi Ödülleri”ni oluşturdu ve listeli bir şekilde paylaştı.

2
Rahat, hoş , ferah ve özel olarak rengarenk mobilyalarla bezenmiş merkeze sahip olan dev şirketler, merkezinin ihtişamı sebebiyle ilgi odağı oluyorlar. Seyahat, yeme içme, konaklama servisi olarak hizmet veren Airbnb, Google şirketinin biraz öncede belirttiğimiz “en iyi çalışma ortamına sahip şirket” ünvanını elinden aldı.

Bir önceki yazımız olan Mobil Site mi? Mobil Uygulama mı? başlıklı makalemizde Mobil site mi, Mobil site mi? Mobil uygulama mı? ve mobil uygulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>