Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Bilinmeyen 3 Google Hizmeti!

Bilinmeyen 3 Google Hizmeti!

Google ‘ın Bir Çok Kullanıcının Bilmediği Bu 3 Google Hizmeti , Aslında Çok İşinize Yarayabilir!

Google ‘ın Gmail , Haritalar ve Google Drive gibi tanınmış uygulamalarını hepimiz bilmekteyiz. Fakat şirketin daha az tanınan, yararlı hizmetleride var. İşte bu 3 Google Hizmeti :

1. Google Person Finder: Bu Google hizmeti, natural ya da insan kaynaklı felaketlerin ardından sevdiğiniz şahısları bulmanıza imkân tanıyor. Finder hizmeti vasıtası ile güvenilirliğinden kaygı ettiğiniz şahıs ile ilgili çoğu bilgiye erişebiliyor sunuz.

2. Google Harf Çevirme Aracı: Bu aracı kullanmak sureti ile internette dilediğiniz dilde yazılar, makaleler, mesajla yazabilirsiniz. İsterseniz özel sözlüğünüze daha sonra kullanmak üzere kelimeler de ekleyebilmektesiniz. Çevrim dışı olarak çalışan uygulamanın bir Chrome eklentisi, Android programı ve Windows uygulaması bulunmakta.

3. Get your Business Online (GYOB): GYOB, şirketnizi dijital harita üstüne yerleştiriyor ve Google ‘ın arama neticelerine ekliyor. Yani GYOB ile işiniz için bedava bir Google profili oluşturabiliyor sunuz. Arama neticelerinde nasıl görüneceğinizi görmeniz de sağlanmakta.

 

Bir önceki yazımız olan Pushbullet Dosya Aktarım Uygulaması başlıklı makalemizde android, Dosya Aktarım Uygulaması ve dosya transfer etmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>