Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Battlefield 5 Çalışmaları Ortaya Çıktı!

Battlefield 5 Çalışmaları Ortaya Çıktı!

Battlefield 5 Çalışmaları DICE Tarafından Onaylandı

Normal koşullar altında her İki senede bir rastladığımız Battlefield serisini yeni oyunu Battlefield 5 için heyecan uyandırıcı bir gelişme yaşandı. Oyunun üreticisi DICE, yeni oyunun 2016 senesi için hazırlandığını onayladı.

Battlefield 5

2013 senesinde pazara yayılan Battlefield 4‘ten 2 yıl sonra Battlefield Hardline versiyonunu pazara sunmuş olan EA, serisinin senelik olarak yayınlanmayacağını ifade etmiş olsa da DICE bu hali değiştirecek gibi gözüküyor. DICE ekibinin geliştirici direktörü Dan Vaderlind, Battlefront‘un yayınlanmasının sonrası bir ileri Battlefield projesine geçtiğini Twitter hesabı üstünden açıkladı.

Battlefield 5

Vaderlind, oyunun 2016 senesinin hangi devresininde çıkacağı ile ilgili ip ucu vermedi ama bu denli bir duyurunun önümüzdeki yıl oyunun çıkacağı şeklinde yüksek olasılıklıklar olmasını sağladı. Hardline ile değişik bir tecrübe sunmuş olan DICE şirketinin Battlefield 5 ile oyunun özgün yapısına dönüp serinin tutkunlarını mutlu etmesi bekleniyor.

 

Teknoaile aksiyon oyun severlere ısrarla tavsiye ediyor; teknoloji dünyasında yeni bir heyecan..

Bir önceki yazımız olan HP Elite x2 İddialı Geldi! başlıklı makalemizde HP, HP Elite x2 ve PC hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>