Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

TEKNO AİLESİNDE SİZİ DE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

AirBar , MacBook için Geldi.

AirBar , MacBook için Geldi.

CES 2017’deki en yeni AirBar sayesinde bu MacBook’a dokunun

 

AirBar hep istediğin şey bu. Dokunmatik ekrana sahip 13 inç MacBook Air. Hepimiz aynı şeyi yaptık, bir MacBook’u, aslında bir MacBook mu? yoksa dokunmatik bir Windows dizüstü bilgisayarı mı? olduğunu anlamak için dokunmatik ekranı parmaklayıp durduk. 10 yaşın altına herhangi bir çocuğun önünde bir MacBook Air koyun, içgüdüsel olarak aynı şeyi yapar.

 

Sadece dokunmatik ekranlı bir MacBook değil. Aslında ekranın hemen altında bulunan ve USB fişi bağlantısı ile satılan ayrı bir eklenti algılama çubuğuna sahip bir MacBook. AirBar adı verilen bu aygıtlardan biriyle geçen yılın sonunda oynadık, ancak bu sürüm Windows PC’ler içindi.

 

 

 

AirBar , hafif bir alan üzerinde parmaklarınızı sallayıp hafifçe vurarak çalışır. Denediğimiz Windows sürümünde, şaşırtıcı derecede iyi çalıştı, en azından 70 doların (55 Pound veya 94 Pound) kadar daha düşük bir eklenti için. Önemli olan, AirBar için doğru boyutta olan bir ekrana sahip bir dizüstü bilgisayar bulmaktı ve bu yüzden şirket hem 13-inç hem de 15-inç modelini satışa çıkardı.

Yeni MacBook Air sürümü, 13 inç MacBook Air için tasarlandı ve diğer Mac’ler için olan modellerin işe yaradıkları söylenebilir; ancak maliyeti 99 $ (80 £ veya 155 AU $). Örneğin, yeni bir MacBook Pro veya 12 inç MacBook için, şimdi kullanılan USB-A yerine bir USB-C fişe ihtiyaç duyulacak.

 

Hiç kimse AirBar ‘ı gerçek bir dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayar ile karıştırmayacak çünkü doğruluk, tepki ekranda anında algılanıyor, çubuğun kendisine daha yakın. Ancak, temel web sayfalarını aşağı doğru kaydırmak, fotoğraf veya klasörü hareket ettirmek veya oynatmak veya duraklatmak için bir videoyu tıklatmak için, sıklıkla, eğlenceli, üzerinde en önemli özelliklerden birini tadabilirsiniz. Hemen hemen her Mac kullanıcılarının istek listesinin başında olacağı kesin.

Bir önceki yazımız olan LG W7 Serisi " Duvardaki Resim" başlıklı makalemizde lg, LG W7 Serisi ve OLED hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar HakkındaÇAYLAK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>